KLASICKÉ OKRUHY

Na této stránce naleznete několik pečlivě připravených zájezdů okolo celého Taiwanu, které jsme připravili pro ty z vás, komu se nechce nic plánovat a řešit před cestou a samozřejmě ani během ní. 

Programy jsou koncipované tak, abyste si z Vaší dovolené odnesli co nejvíce zážitků a viděli z Taiwanu to nejlepší. Klasické okruhy jsme navrhovali tak, aby vždy začínaly a končily na letišti. To je však možné na přání změnit a do vašeho programu cokoliv přidat, či odebrat. Můžete se například nechat dále inspirovat na stránce s nabídkou jednodenních výletů nebo u tematických vícedenních výletů věnovaným zážitkům a aktivní turistice.

Jste-li však příliš zaneprázdnění, nebo se vám jen nechce před cestou nic zařizovat, hledat informace v hlubinách internetu a chcete si pouze naplno a bez starostí užít exotickou dovolenou, pak naše “tradiční okruhy” berte jako to, na co jste zvyklí z katalogů běžných cestovních kanceláří. Dostáváte hotový produkt. U nás ovšem s přidanou hodnotou místních expertů, kteří na Taiwanu žijí mnoho let, intenzivně zde cestují a znají jej mnohem lépe než většina Taiwanců. 

Naše klasické okruhy je možné absolvovat v jakémkoliv počtu osob! Cestu pro vás zorganizujeme už od 1 individuálního cestovatele. Naším cílem je vám zprostředkovat maximální zážitek z cesty a proto se podle nás ideální počet účastníků zájezdu ve skupině pohybuje někde mezi čtyřmi až deseti osobami. V případě potřeby jsme však schopni zájezd zrealizovat pro skupiny až 40 osob. Koncová cena se samozřejmě odvíjí od počtu klientů a proto u našich programů nenaleznete pevnou částku, ale pouze orientační cenu za osobu. Pošlete nám nezávaznou objednávku a my pro vás cenu spočítáme podle aktuálního počtu osob.

Ne každý si může dovolit “luxus” individuálního zájezdu s poměrem jednoho průvodce na jednoho či dva klienty, nebo naopak někdo preferuje větší skupiny a více zábavy s dalšími cestovateli. Každý rok proto organizujeme několik zájezdů s pevně daným odjezdem pro ty z vás, kdo se chcete připojit k skupince až 10 osob. Podívejte se na naši aktuální nabídku a vydejte se s námi a dalšími cestovateli na nezapomenutelnou cestu okolo Taiwanu.

Díky tomu, že je Taiwan naším domovem, máme představu o reálných vzdálenostech, časech přesunů, stavu cest a horských stezek, otevíracích dobách a dalších více či méně důležitých detailech. Taiwan milujeme a chceme vám proto tento krásný kousek země ukázat v tom nejlepším světle a naším přáním je, abyste si kus té lásky k Taiwanu odvezli sebou zpět do Česka.

VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY OKRUHŮ OKOLO TAIWANU

Ilha Formosa - Překrásný ostrov.
Přesně tato slova vyslovili portugalští námořníci, když jako vůbec první Evropané spatřili Taiwan.
Se svými svěžími pralesy, pulzujícími městy, vysokými horami, divokým pobřežím, chutnou kuchyní a hlavně neuvěřitelně přátelskými obyvateli se však z Taiwanu stává jedno z nejrozmanitějších míst v Asii.
Během tohoto zájezdu navštívíte starobylé a neustále živé chrámy schované mezi mrakodrapy rušných měst. Projdete se po prastarých stezkách vedoucích podél pobřeží Tichého oceánu. Poznáte místa, kde se pěstuje nejkvalitnější čaj na světě. Shlédnete na ostrov z vrcholků vystupujících z peřiny mraků. Překročíte jedny z nejvyšších hor Asie na východ od Himalájí a prozkoumáte jednu z nejhlubších soutěsek na světě. 3 dny budete poznávat divokou krásu liduprázdného východního pobřeží a na závěr si odpočinete v teplých vodách Jihočínského moře.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Taiwan, hornatý ostrov v Tichém oceánu o velikosti poloviny České republiky. Pochází odtud 90% produkce jízdních kol a cyklistika je zde nejrozšířenějším sportem. To přímo láká k projetí, nemyslíte?Pojeďte ho s námi poznat na kole a po cestě se nechejte okouzlit přírodními i kulturními krásami a samozřejmě také specialitami místní kuchyně.
Po zážitky nabitých deseti dnech v sedlech pohodlných cestovních kol, kdy vlastními silami projedete celou východní část ostrova, si odpočinete na plážích na taiwanské riviéře na jihu ostrova a už bez kol se pak vydáme na průzkum hornatého vnitrozemí Taiwanu.
Přijeďte se na vlastní oči přesvědčit, že je Taiwan tou nejlepší asijskou destinací pro cykloturistiku a aktivní dovolenou. Garantujeme vám, že odtud nebudete odjíždět zklamaní!

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Pro sever Taiwanu je nejvíce charakteristická zelená a modrá barva.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Tofu Taiwan Tours

  •  No. 56 Minsheng 1st Rd, 800 Kaohsiung, Taiwan

  •  Mail: info@tofutaiwan.com

  •  Telefon - kancelář Kaohsiung: +886975654354

  •  Telefon - kancelář Taipei: +886988554044

Jsme na sociálních sítích:

(c) 2016 - Tofu Taiwan Tours Všechna práva vyhrazena, All Rights Reserved!