TOFU TAIWAN TOURS

Vítejte na Taiwanu, nebo také “krásném ostrově”, jak jej v 16. století nazvali portugalští námořníci.

Taiwan je náš domov. Žijeme zde a milujeme cestování a poznávání přírody, kultury i obyvatel tohoto méně známého koutu Asie. Již téměř 10 let jej křižujeme skrz naskrz od severu k jihu, přes hory a doly, autem, na kole i pěšky a troufáme si tak tvrdit, že jej známe lépe než většina Taiwanců. Máme zkušenosti s průvodcováním zájezdů pro české i zahraniční cestovní kanceláře, organizací mnoha soukromých cest na přání, služebními cestami a veletrhy či s prací na českém překladu knižního průvodce Lonely Planet Taiwan.

Chcete Taiwan sami navštívit a poznat proč se nám tu tak líbí? Jste na správném místě! Specializujeme se na cesty na míru, ale nabízíme i výlety s pevně daným programem, pohodové i aktivní cestování, či servis individuálním cestovatelům. Máme aktuální informace o dění v zemi, cenách či počasí. Díky mnoha procestovaným dnům po celém ostrově známe časový průběh i vzdálenosti jednotlivých míst a proto jsme schopni vždy přizpůsobit cestování vašemu tempu a vašim požadavkům.

Samostatnou kapitolou cestování po Taiwanu jsou různé sportovní aktivity, které ostrov nabízí. Představte se malý ostrov v Pacifiku uprostřed kterého se k nebi tyčí hory vysoké téměř 4000 metrů. Taiwan je rájem pro milovníky hor a přírody. Stejně tak zde i naleznete úžasné potápění, surfování či plachtění. Taiwan je také největším producentem jízdních kol a cyklistických komponentů na světě a tak není divu, že zde naleznete ty nejlepší cyklostezky a výborné podmínky pro cyklistiku. Ať už jste rekreační jezdec nebo závodník.

Naším cílem jsou spokojení klienti, přátelská a pohodová komunikace a perfektní servis. Taiwanci jsou jedni z nejmilejších a nejpohostinějších lidí, co jsme kdy na cestách po světě potkali a tak i my věříme, že vaše cestování po tomto krásném ostrově bude nezapomenutelný zážitek a budete se zde cítit jako doma. Tak jako my…

TOFU TAIWAN TÝM

STELLA

羿妏

Veselá a opálená průvodkyně, která nezkazí žádnou legraci. Půl roku studovala v Hradci Králové a zamilovala si české pivo. Učí se česky a jde jí to skvěle.
Nebojí se objevovat nová místa a pod vodou je její druhý domov.
Její aktivní znalost taiwanštiny a dalších místních jazyků je velikým přínosem pro tým i pro cestovatele. Skvělá příležitost poznat ten pravý Taiwan.

TOMÁŠ

雨果

Dobrodruh, který se jen tak něčeho nezalekne. Žije, cestuje a studuje na Taiwanu již šest let a stále ho to nepřestává bavit.
Jako instruktor sailingu a wakeboardingu má blízko k vodě a volné chvíle tráví jak nad vodou, tak i pod ní.
Odborná práce jeho PhD studia se zaměřuje na udržitelný cestovní ruch a vliv turismu na životní prostředí.

MARTIN

馬丁

Cílevědomý objevitel a milovník přírody. Jeho silná organizační schopnost je hnacím motorem celého týmu.
Nerad sedí doma a lezení po horách a jízda na horském kole, jsou jeho doménou. Na Taiwanu je jako doma a fotky z jeho výprav jsou jak z pohádky. Pracuje také pro Brněnskou CK Kudrna a už dlouho provádí turisty po celé Asii.

KAREN

珮婕

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque tincidunt rutrum sapien.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque tincidunt rutrum sapien.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque tincidunt rutrum sapien.

CO O NÁS JEŠTĚ NEVÍTE

1

S CESTOVÁNÍM PO TAIWANU MÁME 32 LET ZKUŠENOSTÍ

Ne, že bychom byli tak staří, ale pokud sečteme kolik let jsme dohromady strávili poznáváním Taiwanu, pak dostaneme krásné číslo 32...a každý rok poskočí o 4...

2

MÁME RÁDI AKTIVNÍ CESTOVÁNÍ

Troufáme si tvrdit, že jsme jediní, kdo ve střední Evropě nabízí na Taiwanu aktivity jako cyklistika, vysoké hory, potápění a další zážitky! Pokud na někoho jiného narazíte, dejte nám vědět 🙂

3

JSME TU NEJEN PRO ČECHY

Kromě českých klientů a spolupráce s českými cestovními kancelářemi spolupracujeme také s Australany, Malajci, Singapurci, Kanaďany a překvapivě také Taiwanci.

4

RADÍME STUDENTŮM A ČECHŮM NA TAIWANU

Jsme zakladatelé největší (a jediné) facebookové skupiny sdružující Čechy a Slováky na Taiwanu. Mrkněte sem: http://bit.ly/29jORZE

5

RÁDI A HODNĚ FOTÍME

Pokud se vám líbí fotky na našich stránkách, pak vězte, že jsou to všechno naše výtvory. Nechceme platit žádným fotobankám a radši si vše sami objedeme a nafotíme. Kromě zábavy a nových zkušeností vás můžeme pravidelně těšit novými fotkami na našem Facebooku.

6

FANTASTIC FOUR

Během naší kariéry na Taiwanu jsme průvodcovali pro mnoho cestovních kanceláří a klientů, podíleli se na překladu průvodce Lonely Planet Taiwan do češtiny, učili cizince cestovnímu ruchu na taiwanských univerzitách a nebo fotili a natáčeli videa pro Taiwan Tourism Bureau.

STATISTIKA NUDA JE

SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

ODJETÝCH ZÁJEZDŮ

VRCHOLŮ NAD 3000 M

ZAHRANIČNÍCH PARTNERŮ

A NA ZÁVĚR

Tofu Taiwan Tours

  •  No. 56 Minsheng 1st Rd, 800 Kaohsiung, Taiwan

  •  Mail: info@tofutaiwan.com

  •  Telefon - kancelář Kaohsiung: +886975654354

  •  Telefon - kancelář Taipei: +886988554044

Jsme na sociálních sítích:

(c) 2016 - Tofu Taiwan Tours Všechna práva vyhrazena, All Rights Reserved!