NOČNÍ TAIPEI

Ta pravá zábava začíná po setmění!

Typ výletu

Noční život, jídlo, trhy, ženy a zpěv

Délka

Začínáme před setměním, končíme po půlnoci. 365 dní v roce

Cena

55-45 USD za osobu

zájezd noční Taipei 101

Jsou města, kde se nedoporučuje vycházet po setmění…a pak je tu Taipei, jedno z nejbezpečnější hlavních měst na světě a nevyčerpatelná studnice noční zábavy. 

Kvůli vysoké pracovní vytíženosti Taiwanců a velkému horku přes den (alespoň v porovnání s klimatizovanou kanceláří) hlavní město zpravidla ožívá okolo západu slunce. Ne, že byste se tu přes den nudili, ale místní život se zde točí z velké části okolo jídla a kde jinde si užít ty nejlepší taiwanské dobroty než na některém z vyhlášených nočních trhů!

Připojte se k nám a zavedeme vás na ty nejlepší noční trhy ve městě, ochutnáte ty nejlepší pamlsky, na které se dá v Asii narazit, vezmeme vás na vyhlídku s úžasným panoramatem nočního velkoměsta a ukážeme vám krásně nasvícené památky. Začínáme navečer a končíme nejdříve o půlnoci! 

PROGRAM

XIMENDING

Setkáme se u hlavního vlakového nádraží (Taipei Main Station) v 17:00, odkud vyrazíme proslulou ulicí Hankou plnou obchodů s fotoaparáty směrem k nově opravené severní bráně Beimen, která byla v minulosti jedním ze 4 vstupů do starého Taipei. Jen o kousek dál se pak nachází oblast Ximending, známá nablýskanými obchody, širokými nákupními třídami a světelnými reklamami všude okolo. Ne nadarmo se tato čtvrť nazývá taipejské Tokyo.

DAAN

Přesun metrem k nádherně nasvícené Chiang Kai-Shek Memorial Hall, odkud se dále vydáme směrem k další oblíbené oblasti plné života, Yongkang Street. Tato změť ulic v okolí největšího parku v Taipei je známá především díky několika obchodům s Mango Shaved Ice – ledového desertu s mangem – které samozřejmě ochutnáme. Posilněni na další cestu se následně přesuneme do oblasti Xinyi.

XINYI

Taipei 101, to je to oč tu běží! Po prohlídce okolí této dominanty hlavního města Taiwanu nakoupíme na nočním trhu Tonghua zásoby na horský výstup, který bude následovat. Čeká na nás přibližně dvacetiminutový výstup na 183 m vysokou Sloní horu, odkud je jeden z nejlepších výhledů na noční město v čele s Taipei 101.

SONGSHAN

Poslední zastávkou je oblast Songshan, proslulá obří tržnicí s oblečením Wufenpu a hlavně nočním trhem Raohe, nejstarším v Taipei a dle nás také jedním z nejatraktivnějších nočních trhů široko daleko. Po naplnění žaludků a průzkumu okolí trhu se někdy v noci rozloučíme a pojedeme domů…anebo ne…?

NAVŠTÍVENÁ MÍSTA

Taipei Train Station, Beimen, Ximending, Chiang Kai-Shek (CKS) Memorial Hall,    Yongkang, Sun Yat-Sen Memorial Hall, Taipei 101, Sloní hora, Songshan, tržnice Wufenpu, noční trh Raohe

DÉLKA A TERMÍN

Jednodenní (resp. jednovečerní) výlet. Je možné jej absolvovat po celý rok, za jakéhokoliv počasí.

VELIKOST SKUPINY

1-9 osob. Program je možné absolvovat již od 1 účastníka.

NÁSTUPNÍ MÍSTA

Taipei Train Station. Za malý příplatek možné vyzvednutí na letišti Taipei Taoyuan Airport nebo kdekoliv jinde v Taipei.

DOPRAVA

MRT (metro), taxi, YouBike a pěšky. Dle místa a situace tak, abyste zažili a odzkoušeli co nejvíce dopravních prostředků.

STRAVOVÁNÍ

Osvěžující bubble tea a mango shaved ice v ceně.

CENA ZAHRNUJE

  • Doprava po městě
  • Bubble Tea a Mango Shaved Ice

  • Česky/anglicky mluvící průvodce

POZNÁMKA

Cena za výlet je 55 USD za osobu s česky mluvícím průvodcem. Anglicky mluvící průvodce je o 10 USD levnější, tedy 45 USD za osobu. Požadavek na průvodce prosím specifikujte při objednávce výletu.

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT

The Best Of Ilha Formosa

Severní okruh

Noční Taipei

You Bike Taipei

FOTOGALERIE

NEZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA

Tofu Taiwan Tours

  •  No. 56 Minsheng 1st Rd, 800 Kaohsiung, Taiwan

  •  Mail: info@tofutaiwan.com

  •  Telefon - kancelář Kaohsiung: +886975654354

  •  Telefon - kancelář Taipei: +886988554044

Jsme na sociálních sítích:

(c) 2016 - Tofu Taiwan Tours Všechna práva vyhrazena, All Rights Reserved!