Chcete se dozvědět více o Taiwanu jako takovém? Zajímají vás jednotlivé oblasti ostrova a jste zvědaví, čím je která unikátní? Chystáte se na Taiwan a hledáte praktické informace o tom, co vás zde čeká, na co se připravit a kdy je nejlepší vyrazit? Na následujících stránkách jsme pro vás připravili ucelený souhrn informací o Taiwanu, které se vám mohou hodit před cestou, během cesty i po ní. Taiwan je poměrně specifická destinace a opravdu užitečných informací je na internetu pomálu, proto budeme rádi, pokud pomůžeme k rozšíření podvědomí o tomto krásném ostrově. Nenašli jste zde to, co vás zajímá? Pošlete nám email, rádi vám pomůžeme s jakýmkoliv dotazem.

Pokud rádi čtete a zajímá Vás aktuální dění a naše zážitky z života a cestování po ostrově, zkuste prolistovat náš blog Život na Taiwanu.

TAIWAN OBECNĚ

Taipei 101 oslavy nového roku

Základní informace o Taiwanu týkající se státního zřízení, populace, geografických, meteorologických i mnohých jiných ukazatelů. A protože statistika nuda je, tak jsme tyto, pro někoho, strohé informace okořenili o mnoho zajímavostí o Taiwanu, které nikde jinde na webu nenajdete.

PRAKTICKÉ INFORMACE

Pohled na Taipei 101

Jistě Vás zajímá, jak připravit zavazadlo na cestu na Taiwan. Co s sebou vzít a co naopak nechat doma? Jak je to na Taiwanu s elektřinou nebo mobilním internetem? Informace čistě provozní se vždy hodí a aklimatizace pro vás tak nebude šokem, nýbrž příjemnou procházkou sakurovým hájem.

HISTORIE TAIWANU

CKS Memorial Hall Taipei

Přečtěte si něco o historii Taiwanu. Věděli jste například, že původní Taiwanci nepřišli z Číny, ale z jihovýchodní Asie? A víte, proč se samostatný stát Taiwan nejmenuje Taiwan, ale Republic of China? Historie Taiwanu je plná zvratů a napínavá jako Game Of Thrones! Přesvědčte se sami.

OBLASTI TAIWANU

Západ slunce čajová plantáž Pinglin

Taiwan rozdělený přehledně do šesti oblastí. Každá oblast je něčím výjimečná a zajímavá. Na ostrově můžete obdivovat nejen kulturní památky, ale i krásnou přírodu. Kam se vydat? Pokochejte se starými chrámy, vysokými horami či divokým pobřežím prostřednictvím našich fotografií a videí.

Tofu Taiwan Tours

  •  No. 56 Minsheng 1st Rd, 800 Kaohsiung, Taiwan

  •  Mail: info@tofutaiwan.com

  •  Telefon - kancelář Kaohsiung: +886975654354

  •  Telefon - kancelář Taipei: +886988554044

Jsme na sociálních sítích:

(c) 2016 - Tofu Taiwan Tours Všechna práva vyhrazena, All Rights Reserved!