Taiwan nabízí nepřeberné množství volnočasových aktivit a jsme přesvědčeni, že si skutečně vybere každý. Pouze vaše představivost je naším horizontem. Pokud máte zájem o aktivitu, kterou níže nespecifikujeme, neváhejte nás kontaktovat. Nemožné zařizujeme na počkání a zázraky ihned.

Zážitky jsme pro Vaše pohodlí rozdělili do šesti hlavních kategoriií. Ať se rozhodnete pro jednu aktivitu nebo pro libovolnou kombinaci, Taiwan nezklame.

Váš ranní horský výstup nad 3000 m.n.m. může následovat odpolední vykoupání v horkých pramenech a večerní dobrodružství na pestrém nočním trhu. Preferujete několikadenní výlet na kole podél Pacifiku? Což takhle jej zkombinovat s východem slunce se surfem pod nohama? A co třeba šnorchlování?

Zelená barva je charakteristická pro bujnou tropickou vegetaci všude kolem. Ať se již rozhodnete obdivovat přírodu z bezpečné vzdálenosti, nebo podniknete objevitelskou tůru do centra vegetace, biosféra Taiwanu vás očaruje.

Ke všem nabízeným aktivitám jsme schopni zajistit veškeré potřebné vybavení, dopravu i potřebná povolení. Vše pro vaše maximální pohodlí. Cestování do jiné země se sportovním vybavením může být obtížné a na Taiwanu máte možnost si kvalitní vybavení půjčit, tak proč si komplikovat život?

Naši průvodci jsou zkušení a ostřílení vlci, kteří se jen tak něčeho nezaleknou. Bereme vás jako rodinu a vaše pohodlí a bezpečnost je naší maximální prioritou. Jsou-li vaše přání v našich silách, považujte je za vyřízená. Pokud si nedokážeme poradit sami, poradíme si společně.

Počasí zatím neovládáme, ale pracujeme na tom. V případě nenadálé situace, která by mohla ohrozit nebo omezit probíhající cestu, pro vás máme vždy několik alternativ, díky kterým o nic nepřijdete. Jsme dobrodruzi, ale známe bezpečné meze.

CYKLISTIKA

Zážitky - cyklistika

Taiwan je rájem cyklistů! Podnikli byste jízdu po rovince mezi rýžovými políčky a podél pobřeží Pacifiku, nebo raději zamíříte do hor a pokoříte v sedle kola místní “třítisícovky”? Na kole si tu užije opravdu každý.

HORY

Zážitky - hory

Taiwan je překvapivě hornatý ostrov s největším počtem velehor na světě. Nachází se zde více než 280 horských vrcholů výškou převyšující 3000m. Je jen na Vás, jestli se rozhodnete zdolat nejvyšší horu ostrova, nebo zvolíte jiný, neméně hodnotný vrchol. Hory jsou tu až nepopsatelně krásné a stejně tak pěší turistika po nich.

VODA

Zážitky - voda

Pokud milujete vodu, ať už cokoli na ní nebo pod ní, pořád je tu co dělat a vždy je na co koukat. Potápění, šnorchlování nebo vodní hračky, vše je k dispozici a záleží jen na Vás a Vaší chuti. Wakeboarding nebo Kitesurfing? Což takhle odpolední vyjížďka na plachetnici?

MOTORKY

Zážitky - motorky

Mototripy a výlety na motorkách nebo skútrech patří na Taiwanu jednoznačně k adrenalinovým zážitkům, ale dostanete se tak do maximálního kontaktu s přírodou a elementy. Poznat ostrov ze sedla není sice pro každého, ale ti kdož se odváží, nebudou zklamáni.

RELAXACE

Zážitky - relax

Odpočívejte a relaxujte v jednom z více než 15O horkých pramenů Taiwanu a užívejte jedinečnou charakteristiku každého z nich. Pokud ale preferujete odpočinek na pláži, nebo jinou, aktivnější formu odpočinku, Taiwan Vám nabízí od všeho hodně a my známe ta správná místa.

VÍCE ZÁŽITKŮ

Zážitky - více zážitků

Máte zájem o jinou aktivitu? Relax v horkých pramenech, golf, festivaly místní kultury, … Zkuste tuto kategorii. Pokud si i tak nevyberete, napište nám nebo zavolejte a my se postaráme o Vaše věčné blaho.

INSPIRUJTE SE NAŠIMI BALÍČKY ZÁŽITKŮ

The Best Of Ilha Formosa

TAIWAN

Koupání Památky Poznávání Příroda

Klasický poznávací zájezd s památkami, návštěvou hor a koupáním. Během 17 dnů poznáte to nejlepší z Taiwanu.

Více informací

Severní okruh

CENTRÁLNÍ POHOŘÍ TAIPEI A OKOLÍ

Příroda

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc ut efficitur ante. Donec dapibus dictum scelerisque. Maecenas semper erat et justo porta auctor nec lobortis elit.

BOOK

BOOK THIS TRAVEL

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

Noční Taipei

Taipei City

Jídlo Zábava

Pestrý noční život Taiwanské metropole.

Více informací

Tofu Taiwan Tours

  •  No. 56 Minsheng 1st Rd, 800 Kaohsiung, Taiwan

  •  Mail: info@tofutaiwan.com

  •  Telefon - kancelář Kaohsiung: +886975654354

  •  Telefon - kancelář Taipei: +886988554044

Jsme na sociálních sítích:

(c) 2016 - Tofu Taiwan Tours Všechna práva vyhrazena, All Rights Reserved!