Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/vhosts/devtofutaiwan.cz/httpdocs/wp-content/themes/Divi/core/_et_core_version.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/vhosts/tofutaiwan.cz/:/tmp/) in /var/www/vhosts/tofutaiwan.cz/httpdocs/wp-content/themes/Divi/core/init.php on line 134
Kontakty - Tofu Taiwan Tours

Kontakty

Pro komunikaci s námi můžete použít email, telefon, IM komunikátory (používáme iMessage, WhatsApp, Viber, Skype, Line) či nejčastější sociální sítě. Rádi vám poradíme a pomůžeme s čímkoliv, co se týká Taiwanu a cestování s námi.

Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit s jakýmkoliv požadavkem týkajícím se našich zájezdů a výletů nebo s i tím nejbláznivějším nápadem, který byste rádi zrealizovali. 

Chcete se o nás dozvědět více?  Na stránce  “O nás“ se dočtete co všechno umíme a proč máme rádi Taiwan (Tchaj-wan). Pro organizační věci zavítejte na stránku “Často kladených otázek“.

A pokud budete mít cestu okolo, můžete nás navštívit i osobně v Kaohsiungu (kde úřaduje Tomáš) a nebo na Martinově “pískovišti” v Taipei.

12 + 10 =

Jsme též velmi aktivní na všech populárních sociálních sítích, které pravidelně zásobujeme články, fotkami a reportážemi z našich cest okolo Taiwanu.

Přihlašte se k odběru newsletteru