TOFU TAIWAN TOURS

ODJETÝCH ZÁJEZDŮ A VÝLETŮ

SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

ZAHRANIČNÍCH PARTNERŮ

FOTOGRAFIÍ V NAŠEM KATALOGU

Martin

馬丁

Cílevědomý objevitel a milovník přírody. Jeho silná organizační schopnost je hnacím motorem celého týmu.

Nerad sedí doma a lezení po horách a jízda na horském kole, jsou jeho doménou. Na Taiwanu je jako doma a fotky z jeho výprav jsou jak z pohádky.

Již dlouho také pracuje pro Brněnskou CK Kudrna a ještě déle provádí turisty po celé Asii, od tropů až po Himaláje.

Karen

珮婕

Karen nejčastějí pomáhá s rezervacemi a zařizováním ubytování a dopravy po ostrově. Kromě Tofu Taiwan Tours také organizuje zájezdy do Švýcarska a na Nový Zéland.

Nejčastěji ji můžete potkat jako doprovod Martina na cestách. Kromě pomocnice je též Martinova manželka 🙂  

Tomáš

雨果

Dobrodruh, který se jen tak něčeho nezalekne. Žije, cestuje a studuje na Taiwanu již devět let a stále ho to nepřestává bavit.

Jako instruktor sailingu a wakeboardingu má blízko k vodě a volné chvíle tráví jak nad vodou, tak i pod ní.

Odborná práce jeho PhD. studia se zaměřuje na udržitelný cestovní ruch a vliv turismu na životní prostředí.

Stella

羿妏

Veselá průvodkyně, která nezkazí žádnou legraci. Půl roku studovala v Hradci Králové a zamilovala si české pivo. Učí se česky a jde jí to skvěle.

Nebojí se objevovat nová místa a pod vodou je její druhý domov.

Její aktivní znalost taiwanštiny a dalších místních jazyků je velikým přínosem pro náš tým i pro klienty.

O nás

Vítejte na Taiwanu, nebo také “krásném ostrově”, jak jej v 16. století nazvali portugalští námořníci.

Taiwan (nebo, chcete-li, “Tchaj-wan”) je náš domov. Žijeme zde a milujeme cestování a poznávání přírody, kultury i obyvatel tohoto málo navštěvovaného koutu východní Asie. Více než 10 let jej pravidelně křižujeme skrz naskrz od severu k jihu, přes hory a doly, autem, na skůtru, na kole i pěšky. Bez výčitek svědomí si stojíme za tím, že jej známe lépe než většina Taiwanců. Máme zkušenosti s průvodcováním zájezdů nejen pro české, ale i zahraniční cestovní kanceláře. Během naší kariéry jsme též zrealizovali mnoho soukromých cest na přání, služebních cest na Taiwan, návštěv veletrhů s klienty, publikovali články v cestovatelských magazínech, natáčeli reportáže pro Českou televizi a podíleli jsme se též na prvním českém překladu knižního průvodce Lonely Planet Taiwan.

Chcete Taiwan sami navštívit a poznat proč se nám tu tak líbí? Jste na správném místě! Specializujeme se nejen na cesty na míru, ale nabízíme i mnoho výletů s pevně daným programem. To vše s česky mluvícím průvodcem. Není důležité, zda jste zastáncem poklidného cestování nebo preferujete aktivní turistiku. Máme aktuální informace o dění v této zemi, aktuálních cenách či počasí. Díky stovkám procestovaných dnů po celém ostrově známe časový průběh i vzdálenosti jednotlivých míst a proto jsme schopni vždy přizpůsobit cestování vašemu tempu a vašim požadavkům.

Samostatnou kapitolou cestování po Taiwanu jsou různé sportovní aktivity, které tento ostrov nabízí. Představte se malý ostrov v Pacifiku uprostřed kterého se k nebi tyčí hory vysoké téměř 4.000 metrů. Taiwan je ten pravý ráj pro milovníky divokých hor a nedotčené přírody. Stejně tak zde naleznete úžasné potápění, šnorchlování nebo surfing. Taiwan je též největším producentem jízdních kol a cyklokomponentů na světě a tak není divu, že zde máme skvělé cyklostezky a výborné podmínky pro cyklistiku. Nezáleží na tom, jste-li rekreační jezdec nebo závodník.

Naším hlavním cílem jsou spokojení klienti, přátelská a pohodová komunikace a bezchybný servis. Taiwanci jsou jedni z nejmilejších a nejpohostinějších lidí, co jsme kdy na cestách po světě měli možnost potkat a tak i my věříme, že vaše cestování s námi po tomto krásném ostrově bude nezapomenutelným zážitkem a budete se zde cítit jako doma. Tak jako my…

S cestováním po Taiwanu máme 40 let zkušeností

Ne, že bychom byli tak staří, ale pokud sečteme kolik let jsme dohromady strávili poznáváním Taiwanu, pak dostaneme krásné číslo 40…a každý rok poskočí o 4…

Máme rádi aktivní cestování

Troufáme si tvrdit, že jsme jediní, kdo ve střední Evropě nabízí na Taiwanu aktivity jako cyklistika, vysoké hory, potápění a další zážitky! Pokud na někoho jiného narazíte, dejte nám určitě vědět 🙂

Jsme tu nejen pro Čechy

Kromě českých klientů a spolupráce s českými cestovními kancelářemi spolupracujeme také s Australany, Malajci, Singapurci, Kanaďany a překvapivě také Taiwanci.

Radíme Čechům a Slovákům

Jsme zakladatelé největší (a jediné) facebookové skupiny sdružující Čechy a Slováky na Taiwanu. Mrkněte sem: “Češi a Slováci na Taiwanu na Facebooku”

Rádi a hodně fotíme

Pokud se vám líbí fotky na našich stránkách, pak vězte, že jsou to všechno naše výtvory. Nechceme platit žádným fotobankám a radši si vše sami objedeme a nafotíme. Kromě zábavy a nových zkušeností vás můžeme pravidelně těšit novými fotkami na našem Facebooku.

Fantastic Four

Během naší kariéry na Taiwanu jsme průvodcovali pro mnoho cestovních kanceláří a klientů, podíleli se na překladu průvodce Lonely Planet Taiwan do češtiny, učili cizince cestovnímu ruchu na taiwanských univerzitách a nebo fotili a natáčeli videa pro Taiwan Tourism Bureau.

ZAUJALI JSME VÁS?

Knižní průvodce Nejlepší fotografie z Tchaj-wanu a kde je najít

Máme pro vás skvělého průvodce po Taipei a severním Taiwanu zdarma!

Jsme autory jediného českého průvodce po Taiwanu! Přihlašte se k našemu newsletteru a obratem od nás obdržíte 90stránkového průvodce po krásách a zajímavostech severního Taiwanu a hlavního města Taipei. Pro více informací klikněte ZDE.

Děkujeme za email! Zkontrolujte si nyní vaši schránku, kam by vám během okamžiku měl dorazit odkaz ke stažení ebooku zdarma.