INDIVIDUÁLNÍ TURISTIKA

Každý člověk je originál a od cestování očekává něco jiného. Chápeme, že předem připravená cesta nemusí vyhovovat každému, a proto vám nabízíme možnost upravit kterýkoliv z našich již existujících produktů, nebo na základě vašich požadavků sestavit plán cestování tak, aby 100% odpovídal jak vašim časovým tak i finančním možnostem. U nás máte skvělou možnost nechat si vytvořit naprosto originální dovolenou přesně podle Vašich představ.

Cestování po Taiwanu nás neuvěřitelně moc baví a určitě jen tak bavit nepřestane a tak jsme vždy opravdu nadšení z každé příležitosti organizace cesty na míru, která nám dá možnost vyřádit se s kreativitou při plánování něčeho nového. Díky 100% znalosti místního prostředí a mnoha kontaktům od ubytování až po všemožné atrakce a zážitky jsme schopni zařídit skutečně cokoliv si jen budete přát. Sami si určíte, jakým způsobem bude vaše cesta probíhat, kam se chcete podívat, co chcete začít či kde strávíte noc a naplníte žaludky. 

Itinerář vaší cesty sestavujeme dle našich zkušeností tak, jako bychom plánovali cestu pro nás samotné. Protože většina z vás pravděpodobně nikdy na Taiwanu nebyla a ostrov znáte jen z internetu, obrázků a knih, pak nechte volbu navštívených míst na nás. Stačí jen nastínit co vás zajímá a co se vám líbí a my už vše naplánujeme za vás. Dostanete se tak nejen na ty známé památky z pohlednic, ale vezmeme vás i na tajná místa, která v průvodcích Lonely Planet zaručeně nenajdete.

Nezáleží na tom, zda jste sólo cestovatel, rodina či skupina přátel. Stejně tak nezáleží, zda preferujete pohodové či aktivní cestování. Zda hledíte na cenu nebo preferujete luxus. Pro každého máme co nabídnout. Ozvěte se nám a my vám připravíme cestu podle vašeho individuálního gusta.

LETENKY

Chcete vyrazit na Taiwan, ale nevíte kde začít? Prvním krokem budou pravděpodobně letenky. Mezi Taiwanem, Evropou i Asií létáme často a rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti a poradíme s výběrem letecké společnosti nebo trasy vašeho letu. Budete-li mít zájem, pomůžeme samozřejmě i se samotným nákupem nejvýhodnějších letenek. Je pro vás důležitější doba strávená na cestě nebo spíš cena? Vybereme, doporučíme  a zarezervujeme vám právě takový let, který bude odpovídat vašemu zadání.

Jsme tvořiví a nebráníme se žádně výzvě. Přejete si cestovat soukromým vozem, nebo preferujete veřejnou dopravu? Jste v sedle na motorce nebo raději kolo? Nechcete se obtěžovat řízením a navigací (náš řidič se o vás postará), nebo naopak vyhledáváte možnost sami řídit vlastní dopravní prostředek? Cokoli se hýbe, považujeme za nástroj vhodný k cestování a je jen na vás, jakou variantu pohodlí zvolíte.

Zmiňované dopravní prostředky mají svoje výhody i nevýhody. I přes vyšší cenu nabízí vlastní auto s řidičem nejvíce pohodlí a svobody, ale někdy je přece jen rychlejší se na delší vzdálenosti přesunout rychlovlakem řítícím se rychlostí 300 km/h. Stejně tak je občas zábavnější vydat se na některá místa na skútru nebo na kole. Užijete si více zábavy a zážitky z kontaktu s okolím budou o to silnější než když budete neprodyšně uzavřeni uvnitř auta. Podívejte se na srovnání dopravních prostředků v naší tabulce a nechte si od nás poradit ten nejlepší způsob dopravy.

Pro nejnáročnější zákazníky přiletíme vrtulníkem. Heliporty jsou na všech významných uzlech i zajímavých místech a cestování je bez dopravních komplikací a zdržování.

DOPRAVA

UBYTOVÁNÍ

Zajistíme pro vás nocleh odpovídající vašemu očekávání, velikosti skupiny i finančním možnostem. Naše databáze obsahuje hotely prakticky všech kategorií, hostely, ale například i soukromé ubytování v horách u  farmářů čaje. Vaši průvodci se také nebojí nocovat ve stanu nebo pod širým nebem, pokud si to situace (a zákazník) žádá. U našich stávajících zájezdů a výletů zpravidla využíváme střední cesty. Kvalitní ubytování za rozumnou cenu. V případě cesty na míru však máte volné ruce ve výběru ubytování, které bude  zcela odpovídat vašemu přání a zadání. Volba ubytování také hraje velkou roli ve výsledné ceně za vaši cestu na míru a my jí tak věnujeme velkou pozornost.

Ceny ubytování na Taiwanu nejsou zrovna nízké a dá se říci, že se pohybují mezi tím, co byste zaplatili v Česku a západní Evropě. Za rozumnou ceny se zde kupodivu dá ubytovat i v těch nejluxusnějších hotelech. Ovšem tím asi nejoblíbenějším druhem ubytování  jsou zde takzvané “Bed and Breakfast”. Soukromé ubytování, které si často kvalitou nezadá s ubytováním v luxusním hotelu, a které naleznete i v těch nejzapadlejších místech, kde turisty vidí jednou za rok.

Neexistuje situace, se kterou by si náš tým nedokázal poradit. O Taiwanu a zdejším prostředí víme mnohé a vaši průvodci budou oknem do nového světa exotiky. Neexistuje otázka na kterou bychom vám nedokázali odpovědět. Potřebujete česky hovořícího průvodce? Chcete potrénovat angličtinu a chcete, aby váš výklad probíhal právě v tomto jazyce? Nebo třeba průvodce vůbec nepotřebujete a vystačíte si jen se zkušeným řidičem, který vás pohodlně převeze mezi destinacemi?

Pro turisty z Čech bývá nejoblíbenější možností průvodcování, kterou nabízíme, ta s česky mluvícím průvodcem/společníkem. Na Taiwanu sice známe několik místních, kteří se obstojně domluví česky, avšak zpravidla se průvodcování v češtině ujmeme přímo my osobně – Tom nebo Martin. Naše databáze obsahují také místní anglicky mluvící průvodce, kteří mohou ve výsledku vyjít o něco málo levněji (dle jazykové vybavenosti) než my.  Poslední, nejlevnější, možností je pak řidič, jehož úkolem bude převézt vás z místa na místo podle vašeho itineráře a našich instrukcí.

PRŮVODCE

ZÁŽITKY

Cyklistika
Hory
Potápění
Surf

Cestování po Taiwanu s námi neznamená jen “nudný” maraton od chrámu ke chrámu, ale také spoustu aktivit a zážitků, které zde můžete provozovat. Už při plánování našich zájezdů a výletů se vždy snažíme namixovat ideální poměr poznávání, přírody a všemožných aktivit a to stejné vám nabízíme i při organizaci vaší cesty na míru. Na Taiwanu jste (doufáme, že ne) jen jednou za život a proč si to tedy pořádně neužít a nepochlubit se doma vašim přátelům fotkami z paraglidového letu nad oceánem nebo sjezdem na kole z 3500 metrů!

Prohlédněte si naše předpřipravené balíčky a také stránky věnované zážitkům a dejte nám vědět co byste během vašeho cestování po ostrově rádi vyzkoušeli a prožili. Možností je nepočítaně a každý si vybere. Milovníci cyklistiky, hor, vody či golfu.

Zbývá doladit poslední drobnosti. Chcete zařídit snídani do postele na každý den či snad preferujete plnou penzi v ceně? Máte nějaké specifické přání nebo destinaci, kterou jste nenašli na našich stránkách? Přejete si strávit den výhodnými nákupy v Taipei? Nebojte se nám sdělit i ty nejbláznivější nápady! Uděláme vše pro to je zrealizovat…

VÍCE ČI MÉNĚ DŮLEŽITÉ DETAILY

JAK NA TO?

Cestovani na miru

Pro inspiraci doporučujeme prohlédnout naše předem připravené okruhy a jednodenní či vícedenní výlety. Pokud jste tak již učinili, máte určitě dostatečnou představu o zajímavých místech kolem celého ostrova, které často a rádi navštěvujeme. Nyní nám můžete poslat vaše požadavky po emailu nebo využít poptávkový formulář níže na stránce.

Jako příklad uvedeme klasický okruhThe Best Of Ilha Formosa“, který už v základu nabízí vyvážený poměr poznávání, přírody a aktivit. U tohoto zájezdu využíváme kombinace soukromé dopravy společně s delšími přesuny veřejnou dopravou. Vy však chcete 100 % využít možnosti auta s řidičem. Není problém. Rádi také jezdíte na kole a tak se rozhodnete 3 dny (den 10 – 13) na východním pobřeží Pacifiku strávit cyklistikou. Zařídíme pro vás tedy zapůjčení kol ve městě Hualien a budeme Vás doprovázet na 200 km dlouhé jízdě až do Taitungu. Protože máte 3 týdny dovolené a náš okruh je “jen” na 17 dnů, pak se rozhodnete jej prodloužit o jeden z našich vícedenních výletů – balíček dvou noci navíc na Green Island bude zcela určitě skvělým doplněním už tak dost atraktivního okruhu. A to nejlepší nakonec. Protože na Taiwan pojedete na svatební cestu, rozhodnete se být ubytování v tom nejlepším možném ubytování a od nás dostanete dárek na památku navíc!

Jednoduchá modifikace některého z našich stávajících okruhů a výletů a cesty, které vzniknou kombinací našich produktů jsou zdarma. Stejně tak i změna druhu ubytování, dopravy či průvodce a přepočet kalkulace je zdarma.

Při přípravě cesty na míru “od základu” si od Vás na začátek budeme účtovat 300 Kč za každý den zájezdu. 50% z této částky Vám však bude vráceno jestliže se rozhodnete zájezd skutečně absolvovat. Klientů, kteří vyžadují něco naprosto originálního není příliš mnoho a nám se touto cestou částečně zaplatí čas strávený přípravou cesty (a věřte, že toho času není potřeba málo) a také se tímto způsobem chráníme před “vypočítavci”, kteří si od nás nechají připravit plán a pak podle něj cestují sami na vlastní pěst.

Itinerář vaší cesty na míru obsahuje podobné informace jako naleznete u našich zájezdů a výletů na těchto stránkách. Navíc vám však načrtneme další možné varianty a odbočky z hlavní trasy a alternativy pro nepřízeň počasí. Samozřejmostí při tvorbě cesty na míru je pak dostatečná komunikace ať už po telefonu nebo emailem. Jste připraveni na nejlepší cestu, kterou můžete v Asii zažít?

CO ZA TO?

A máme to zadarmo! Taiwan!

FORMULÁŘ CESTY NA MÍRU
Tofu Taiwan Tours

  •  No. 56 Minsheng 1st Rd, 800 Kaohsiung, Taiwan

  •  Mail: info@tofutaiwan.com

  •  Telefon - kancelář Kaohsiung: +886975654354

  •  Telefon - kancelář Taipei: +886988554044

Jsme na sociálních sítích:

(c) 2016 - Tofu Taiwan Tours Všechna práva vyhrazena, All Rights Reserved!